Friends
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum aliancie FRIENDS
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 utoky na obul a operator

Goto down 
+3
erik0798
Chicken
ronycarl
7 posters
AutorSpráva
ronycarl
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 93
Age : 38
Registration date : 21.02.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeSo marec 27, 2010 7:43 pm

vazeny ak ste si vsimly tak luky 97 utoci na obul a uz aj na operator pri com ho katuje tak bud im pomozeme alebo nechame aby vsetci nechali ucet len tak alebo ho zmazali tak prosim vas bud na tieto utoky budete reagovat na forku a dohodnut sa co budeme robyt alebo sa na to vykaslite utoky na obul a operator Icon_sad
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeSo marec 27, 2010 8:55 pm

napis HS kde mame poslat podpru a kolko, a aky je stav sypky, a kolko chodi utokov,
ja nemam problem
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeNe marec 28, 2010 1:00 pm

Akcia bude vyzadovat 5000-8000 obranch jednotiek, kde budem ee priebežne posielat obilie po 500-1000. Luky chodi s 1000 teutonmi, poposielajte tam potom aj hrdinov,,,akcia začne akonahle dostanete HS
Návrat hore Goto down
erik0798
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 51
Age : 29
Registration date : 28.03.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimePo marec 29, 2010 9:38 pm

okej aréna je už na 6 Very Happy dám ju aspoň na 10 a už cesta bude omnoho kartsia
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 12:09 am

Takže milí a vážený
U obula je 6600 obrancov, jedine čo momentálne potrebujeme aby ste
priebežne posielali obilie hlavne na noc aby nam to tam nepokapalo,
momentálne máme zásoby na dalsie 4 hodiny.
Podpory poslali
bono5
mima
gaja
ronycarl
chicken
wirusko!
barci
eric
sobota78
PAtres z FENIX
Turzo
Véna
Fosa
Slaviu
Juri
Sokoltj
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 10:58 am

Obranu obula považujem za velmi uspešnu nakolko luky prisiel o 70% army a naše ztraty si vynahradime za tri dni, ale on za 2 tyzdne

Takže švihajme postaviť dalsiu obranu a zabava bude pokračovať..nabuduce tam bude 10000 jednotiek a nie 6600
Taktiež sa mi skillol hero o tri levely jupíííííííííutoky na obul a operator Icon_rr
Návrat hore Goto down
gaja
Pálkar
Pálkar



Počet príspevkov : 10
Age : 46
Registration date : 18.02.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 11:10 am

Ideme u Obula este nieco zorganizovat alebo posleme jednotky k Operatorovi?
Návrat hore Goto down
Turzo
Pálkar
Pálkar



Počet príspevkov : 8
Age : 39
Registration date : 19.01.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 11:33 am

No. Z mojho pohladu ide o akciu nie velmi uspesnu. Na to ze bolo na podpory tolko casu sa zislo hodne malo podpor. V tejto faze hry mal kazdy poslat minimalne 1000 deff jednotiek.
Za dalsi nedostatok povazujem fakt ze neboli o pomoc poziadane spriatelene aliancie. My sme im pomahali dost ked bolo treba.
Jednoducho tam malo byt proti utoku ktory isiel aspon 15 - 20 k obrany.

Kazdopadne vsak utrpel straty a uz si asi
rozmysli ci bude utocit takze to je pozitivne na tejto akcii aj ked mna osobne mrzi ze neutrpel straty aspon nad 90%.

Suhlasim este z nazorom ze obranu vybudujeme podstatne skor ako on utok.

No na zaver cest mojim 1150 padnutym pretikom a vsetkym ostatnym vojacikom . Nech je im zem travianu lahka. utoky na obul a operator Icon_cheers
Hor sa klikat novych panakov Very Happy.
Návrat hore Goto down
sobota78
Pálkar
Pálkar



Počet príspevkov : 11
Age : 45
Rasa : Gal
Registration date : 07.02.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 1:28 pm

tak ja staviam dalej naplno aby som cim skor si nahradil straty. ja som prisiel o cca 2100 deffky!!!
Návrat hore Goto down
erik0798
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 51
Age : 29
Registration date : 28.03.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 9:35 pm

ja by som to nestihol...teras mam tak cca 400 pretov a 200 legošov...kde ich treba???niečo pošlem...
Návrat hore Goto down
ronycarl
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 93
Age : 38
Registration date : 21.02.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 11:14 pm

no ja si myslem ze nas prekvapil takou armou stale chodil 1000palkarov a 1000tuetonou ale bolo to raz tolko ,no neva aj tak sme mu znicili toho dost ani on si nemoze dovolit stracat taku armu tak ze aspon na chvilu by mal dat pokoj aby sa pripravili ty ktory boli napadany a my na armu a boli pripraveny na dalsiu akciuutoky na obul a operator Icon_exclaim lovu zdar prateleeeeeutoky na obul a operator Lol
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt marec 30, 2010 11:20 pm

rony ma pravdu, nasa obrana bude za 2-3 dni opet silná
a nabuduce to zapodporujeme lepsie
Návrat hore Goto down
erik0798
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 51
Age : 29
Registration date : 28.03.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeSt marec 31, 2010 8:39 am

k operatorovi ide moj hero a 200 legošov...aké ma hradby?
Návrat hore Goto down
ronycarl
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 93
Age : 38
Registration date : 21.02.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeSt marec 31, 2010 5:56 pm

tak ako som pisal utoky pokracuju od luky97 a teraz chodi aj natu novu koffo ktory chodi aj na sokola tak ze utoky na obul a operator Icon_questionbud spravime dalsiu akciu alebo sa rozdelime do skupin a podporime naraz oboch a poziadame a pomoc ally co sme v spojenectvach ako pisal Turzo ked boli odoslane od nas tak mozu poslat aj oni namutoky na obul a operator Icon_twisted
Návrat hore Goto down
SokolTJ
Imperian
Imperian
SokolTJ


Počet príspevkov : 120
Age : 40
Rasa : Gal
Registration date : 15.01.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeSt marec 31, 2010 6:57 pm

proti koffovy som uz zabezpeceny, sice mi chyba hlavna, teda keby ste nekdo mali volnych 200 deff bol by som vdacny.
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 12:43 am

aj u operatoroa je zatial nieco,,momentalne by mala ally robit deff jednotky a suroiviny by sa mali posielat ina na ALLY ARMY
HLASUJTE TAM KDE SA O TOM PÍSE
že kto to má byť
Návrat hore Goto down
ronycarl
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 93
Age : 38
Registration date : 21.02.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:25 pm

ta toje nevieme kde skor poslat podpory ale nech je sokol zabaspeceny,ked ho vysliedi koffo a ze ma tam obranu tan nebude utocit a ostava len obul a operator no ja si myslim ze luky97 neprestane aj ked bude mat velke straty tomu verim utoky na obul a operator Suspect
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:35 pm

ronycarl napísal:
ta toje nevieme kde skor poslat podpory ale nech je sokol zabaspeceny,ked ho vysliedi koffo a ze ma tam obranu tan nebude utocit a ostava len obul a operator no ja si myslim ze luky97 neprestane aj ked bude mat velke straty tomu verim utoky na obul a operator Suspect

u obula a operatora su teraz naše deff jednotky, momentalne luky nechodi, dufam ze obulovi pride v noci s tymi 400 teutonmi Smile
Návrat hore Goto down
erik0798
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 51
Age : 29
Registration date : 28.03.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimePi apríl 02, 2010 12:18 am

ja som poslal podpory SokolTj a operatorovi sa mi zda...dnes v noci budem mať zasa okolo 250 pretorionárov...
Návrat hore Goto down
SokolTJ
Imperian
Imperian
SokolTJ


Počet príspevkov : 120
Age : 40
Rasa : Gal
Registration date : 15.01.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimePi apríl 02, 2010 9:48 am

hosi, bude medajla obulovi, a na vsetkym stuha Very Happy
Návrat hore Goto down
erik0798
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 51
Age : 29
Registration date : 28.03.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:12 pm

parada utoky na obul a operator Icon_biggrin utoky na obul a operator Icon_cheers
Návrat hore Goto down
Chicken
Rytier
Rytier
Chicken


Počet príspevkov : 174
Age : 41
Lokacia hlavnej dediny : -116/-105
Rasa : Riman
Registration date : 19.08.2007

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeUt apríl 06, 2010 2:22 pm

zase to začalo, musime pre lukyho pripravit prekvapenie.
Návrat hore Goto down
erik0798
Oštepar
Oštepar



Počet príspevkov : 51
Age : 29
Registration date : 28.03.2010

utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 4:30 pm

stalo sa Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





utoky na obul a operator Empty
OdoslaťPredmet: Re: utoky na obul a operator   utoky na obul a operator Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
utoky na obul a operator
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» obba- pod utoky katu :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Friends :: Útoky na Priatelov-
Prejdi na: